Apželdinimas – Vejos

Mes – už naujas perspektyvas!

Uždaroji akcinė bendrovė „Madaris“ prisidėjo prie naujos dviračių sporto komandos įkūrimo. Straipsnis iš Delfi.lt portalo. http://www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/lietuvos-dviraciu-sporta-gaivins-nauja-komanda.d?id=66987106#ixzz3ceu2cNgB

 

Lietuvos dviračių sportą gaivins nauja komanda

Lietuvoje vis labiau populiarėjantį dviračių sportą garsins nauja uostamiestyje susikūrusi komanda „Vasarė-Madaris team“. Naujokė intensyviai ruošiasi naujam sezonui ir pirmosioms plento dviračių varžyboms balandį.

IMG_0022Uždaroji akcinė bendrovė „Madaris“ įkurta 2008 metais. Įmonėje dirba tik patyrę atestutoti specialistai ir mechanizatoriai. Įmonė įsikūrusi Klaipėdoje, bet paslaugas teikia visame vakarų Lietuvos regione. Dirbame su europiniais ir privačių investuotojų objektais. Atliekame paruošiamuosius statybos  ir aplinkos tvarkymo darbus. Turime patirties su sudėtingomis sąlygomis įrengiamais objektais: vejų įrengimas stačiuose šlaituose, kai reikalingos papildomos medžiagos, tokios kaip geotekstilė ar kitos priemonės padedančios apsaugoti šlaitus nuo nuošliaužų. Įmonės technika nauja ir pajėgi vykdyti tiek kasimo, tiek birių krovinių pervežimus. Madario specialistai visada noriai pakonsultuos ir patars visais, su darbais susijusiais klausimais.

Įmonės partneriai: AB Eurovia“, UAB Viremida”, UAB Viremidos statyba”,  UAB Deglas”, AB firma VITI”, UAB Kelginta”, UAB  BV Dominus” ir kt. Visas darbams reikalingas medžiagas iš UAB Perdanga”,  UAB Dotnuvos projektai” UAB Ketus”.

Įmonės tikslas – tapti didžiausia savo srities įmone Lietuvoje.

Vertybės:

  • imagesProfesionalumas ir patikimumas – laikomės aukščiausių profesionalumo kriterijų ir nuolat juos tobuliname, įvykdome visus duotus įsipareigojimus.
  • Ilgalaikis bendradarbiavimas – partnerystė reikalauja abipusio pasitikėjimo, todėl mes visada stengiamės, nes privalome pateisinti užsakovo lūkesčius.
  • Orientacija į klientą – siekiame klientui pateikti maksimaliai jo poreikius atitinkančius pasiūlymus bei sprendimus.
  • Orientacija į darbuotoją – ugdome ir skatiname įmonėje dirbančius darbuotojus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *