Apželdinimas – Vejos

Terasoje – sendaikčių turgus!

Tvarkydami namus, sandėliukus ar pagalbines patalpas neretai išmetame senus ir iš pažiūros nebereikalingus daiktus. Kartais visai nenoriai, juk kiekvienas daiktas turi savo istoriją. Visai nebūtina visų jų atsikratyti, juos vis dar galima prikelti antram gyvenimui.

kids-boots-flower-fence-DIY-garden-decoration-craft-ideas

Mažieji šeimos nariai greitai auga. Žiu vieną batų dydį jau keičia kitas, net nebespėjame suskaičiuoti, kiek daug batų porų susikaupė per kelerius metus. Neskubėkite išmesti spalvotų vaikiškų guminių batų, kuriais mažieji dar neseniai trypė balose. Jie puikiai atliks žaismingų vazonėlių funkciją.

Suplyšusius ar nudėvėtus „kroksus“ jūsų sodas priims išskėstomis rankomis. Juose puikiai derės smulkūs svyrantys augalai bei sukulentai.

reuse-recycle-shoes-planter-garden-decorations-20

reuse-recycle-shoes-planter-garden-decorations-19 (1)

021513_orchid_5

 

Mielos moterys, ar žinojote, kad jūsų aukštakulniai puiki gėlyno puošybos detalė? Originalumu neabejotinai nušluostysite nosį kaimynei. Jei jums gaila savųjų, pigių aukštakulnių visada galite rasti dėvėtų drabužių parduotuvėse.

garden-decoration-ideas-old-things-silver-shoes-flower-potsimages

 

Neturite kur dėti senų ir nusidėvėjusių automobilio padangų ar ratlankių gaubtų? Įliekite šiek tiek spalvų ir fantazijos ir džiaugsitės puikiai atrodančiu kūriniu. Verta įsidėmėti, kad  netinkamas naudotų padangų atliekų tvarkymas daro didelę žalą visuomenės sveikatai ir aplinkai, todėl panaudoję jas kaip dekoraciją prisidėsite netik prie gražios aplinkos kūrimo, bet ir prie gamtos išsaugojimo.

garden-decoration-ideas-old-things-car-rims-paint-flowers15 recycled-tires-garden-pots

 

 

chair-decoration-garden Jei sumanėte senuosius baldus pakeisti naujais, nemeskite senųjų lauk. Yra begalė būdų juos panaudoti ir, patikėkite, ne tik sėdėjimui. Pradžiuginkite mažuosius supynėmis. Įrengdami supynes suteiksite sodo kraštovaizdžiui lengvos romantikos prieskonį.tumblr_mg97so4R8t1s0hbhzo1_1280

 

 

 

 

 

 

Apsidairykite, juk tiek daug daiktų aplink jus: senas dviratis, apdulkėjusi komoda, sulūžęs muzikinis instrumentas – visi jie gali pagražinti jūsų kuriamą gamtos kampelį. Tereikia tik šiek tiek fantazijos ir dažų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *