Esame įkvėpti gamtos ir mylime, tai ką darome

Esame įkvėpti gamtos ir mylime, tai ką darome!

UAB „Madaris“ – inovacijų ir aukščiausios kokybės siekianti įmonė, dirbanti su neginčytinai pirmaujančiais Lietuvos rinkoje partneriais. Įkurta 2008 m. ir turėdama gilias tradicijas bei teikdama profesionalias paslaugas, įmonė užsitarnavo klientų pasitikėjimą. Bendrovės valdyme taikydami novatoriškus sprendimus savo klientams šiandien siūlome ne tik apželdinimo, bet ir statybos paslaugas. Bendrovėje dirba tik patyrę ir atestuoti specialistai bei mechanizatoriai, o įmonės technika pajėgi vykdyti tiek kasimo, tiek birių krovinių pervežimus. Paslaugas teikiame už konkurencingą kainą ir visada laikomės duotų įsipareigojimų, kiekvienas klientas mums yra labai svarbus, todėl stengiamės įgyvendinti kiekvieną kliento norą – nuo paties kukliausio, iki originaliausio.

Vertybės:

  • Profesionalumas ir patikimumas – laikomės aukščiausių profesionalumo kriterijų ir nuolat juos tobuliname, vykdome visus duotus įsipareigojimus.
  • Ilgalaikis bendradarbiavimas – partnerystė reikalauja abipusio pasitikėjimo, todėl mes visada stengiamės pateisinti visus užsakovo lūkesčius.
  • Orientacija į klientą – siekiame pateikti klientui maksimaliai jo poreikius atitinkančius pasiūlymus bei sprendimus.
  • Orientacija į darbuotoją – ugdome ir skatiname įmonėje dirbančius darbuotojus.
Visos apželdinimo paslaugos, Vejos įrengimas, Teritorijų priežiūra
Įmonės pagrindiniai partneriai
Dirbame ir su kitomis įmonėmis