TERITORIJŲ PRIEŽIŪRA

UAB „Madaris” taip pat specializuojasi aplinkos tvarkymo darbuose, kurie yra svarbus veiksnys kuriant estetišką ir tvarią aplinką. Mūsų komanda siekia sukurti ir palaikyti švarias, gražias bei funkcionalias aplinkas, prisidedančias prie žmonių gyvenimo kokybės ir gerovės.

Mūsų paslaugų spektras aplinkos tvarkymo srityje:

  • Parkų, želdynų ir sodų įrengimas ir priežiūra: planuojame, projektuojame ir įgyvendiname parkų ir sodų projektus, atsižvelgdami į kliento poreikius ir aplinkos ypatybes. Užtikriname reguliarų priežiūros darbus, tokius kaip žolės priežiūra, augalų sodinimas ir genėjimas, takų ir laiptelių tvarkymas.
  • Medžių ir krūmų priežiūra: atliekame medžių ir krūmų genėjimo darbus, šaliname ligotas ar nereikalingas šakas, užtikriname optimalų augalų sveikatą ir augimo sąlygas.

„Madaris” įsipareigojęs kurti ir palaikyti tvarkingas, estetiškas ir tvarias aplinkas. Mūsų profesionali komanda dirba glaudžiai su klientais, siekdama įgyvendinti jų viziją ir užtikrinti, kad aplinka būtų atitinkanti aukštus standartus ir klientų norų išpildymą.